Velký K(ůň) aneb Jak jsem (ne)šel na Anthrax

Velký K(ůň) aneb Jak jsem (ne)šel na Anthrax

V listopadu měli v Semilasse koncert Anthrax. Moc jsem je neposlouchával, ale desky Persistence of Time, Sound of White Noise a Worship Music jsou výborné. Obzvláště ta posledně jmenovaná se hodně vyvedla. A tak jsem si říkal, že v podstatě všechny kapely, které mě hodně zajímaly, už jsem koncertně viděl (bohužel až po roce 89, ale aspoň že tak). A tak bych mohl zkusit i chlapce z Anthrax.

Na poslední chvilku jsem se rozhodl, že půjdu a dva dny před koncertem 11.11. jsem si přes PC kupoval lístek. Jak jsem se díval, co je kde za koncerty, tak se mi do toho připletli ještě Judas Priest, kteří byli v Brně 12.12. Ty už jsem viděl dvakrát, tak jsem se rozhodl přece jenom pro Anthrax.

V den koncertu (ehm) jsem se vystrojil do svátečních 😀 koncertních riflí a černé košile a vyrazil. Přicházím k Semilassu a jak přecházím přes přechod, tak vidím před budovou plno chlapů v oblecích, baby v šatech. Ještě netuším zradu, tak si říkám asi nějaká oslava, čekají na šalinu. Že je něco špatně mi dochází, až když pouštím do dveří stařenku o berlích. Mrknu dovnitř a vidím obrovský nápis: Karel Šíp – Všechnopárty. Pořád ještě netuším rozsah škod a první, co mě napadá – aha, tak byl větší zájem, tak ten koncert přesunuli, doparoma ale kam? Pak mě bleskne hlavou – vlastně jo, na toho Šípa se taky prodávaly lístky, ale to bylo o den dřív než Anthrax – kruci jsem tu o den dřív. Tak vytahuju lístek, abych si to ujasnil a dojde mi celá ta hrůza. JSEM TU O DEN POZDĚJI. Karle Šípe mám Tě rád zase o kousek míň a teď za to ještě navíc vůbec nemůžeš.

Doteď jsem pořádně nepochopil, co se to vlastně přihodilo. Jediné, co mě napadlo, že se mi smíchaly dva datumy (Judas 12.12. a Anthrax 11.11.) do jednoho 12.11. A to mi ještě kamarád, který se zúčastnil, nasypal trochu soli do této hluboké rány – prý hráli výborně a zvuk byl skvělý. Tak Pavle napiš prosím do komentářů podrobnější recenci, ať vím o co jsem přišel…

Strom

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *